Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 63 × 146 × 64 cm |
|---|---|
| Era | c. 1800s |
| Origin | Norway |
| Style | Wabi Sabi |
| Materials | Pine wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 64 cm (25.2 in) |
| Width | 146 cm (57.49 in) |
| Depth | 63 cm (24.81 in) |