Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 82 × 188 × 67 cm |
|---|---|
| Era | Late c. 1800s |
| Origin | Norway |
| Style | Wabi Sabi |
| Materials | Wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 67 cm (26.38 in) |
| Width | 188 cm (74.02 in) |
| Depth | 82 cm (32.29 in) |