Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 57 × 79 × 38 cm |
|---|---|
| Era | c. 1960s |
| Origin | Spain |
| Style | Brutalist / Wabi Sabi |
| Materials | Wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 38 cm |
| Width | 79 cm |
| Depth | 57 cm |