Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 25 × 25 × 102 cm |
|---|---|
| Era | c. 1950s |
| Origin | Norway |
| Style | Mid-Century Modern |
| Materials | Metal and PVC |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 102 cm (40.16 in) |
| Width | 25 cm (9.85 in) |
| Depth | 25 cm (9.85 in) |