Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 95 × 120 × 74 cm |
|---|---|
| Era | c. Late 20th Century |
| Origin | Norway |
| Style | Wabi Sabi |
| Materials | Wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 74 cm (29.14 in) |
| Width | 120 cm (47.25 in) |
| Depth | 95 cm (37.41 in) |