Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 67 × 265 × 75 cm |
|---|---|
| Era | c. 1600s |
| Origin | Norway |
| Style | Wabi Sabi |
| Materials | Wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 75 cm (29.53 in) |
| Width | 265 cm (104.34 in) |
| Depth | 67 cm (26.38 in) |