Save multiple items to your shortlist to request a combined quote.
| Dimensions | 58 × 245 × 75 cm |
|---|---|
| Maker | Anonyous |
| Era | c. 1800s |
| Origin | France |
| Style | Wabi Sabi |
| Materials | Fruit wood |
| Condition | Wear consistent with age and use |
| Height | 75 cm (29.53 in) |
| Width | 245 cm (96.46 in) |
| Depth | 58 cm (22.84 in) |